بابت تخلیه غیرقانونی می توانید تا سقف 10000 دلار جریمه شوید. پس چرا این شیر آتش نشانی جاده بریموود چنین آهن ربا برای انبوهی از آشغال است؟

یک هیدرانت آتش نشانی در جاده بریم وود وجود دارد که به نظر می رسد هنگام جذب توده های ناخواسته اثر مغناطیسی دارد.

افرادی که به طور غیرقانونی مواد زائد را رد می کنند ، به جای اینکه به درستی آن را دور بیندازند ، مکارم هستند. به هر حال ، در موارد نادری که شهر واقعاً موفق به کشف و اثبات آن شود ، جریمه احتمالی حداکثر 10000 دلار بازدارندگی بزرگی است.

آنها معمولاً اواخر شب به سمت مناطق صنعتی می روند ، جایی که تاریکی و عدم فعالیت در ساعات پایانی پوشش مناسبی برای تخلیه بدون مزاحمت است.

اما برخی از بوفه های خوک عصبی تر از دیگران هستند و زباله های خود را در یک خیابان مسکونی در روز روشن تخلیه می کنند. آنها فکر می کنند حتی اگر کسی در حال تماشای آن باشد ، اهمیت کافی برای گزارش آن ندارند.

حتی بدتر اینکه ، آنها می فهمند که در صورت گزارش ، بعید به نظر می رسد که این شهر در این باره تحقیق کند یا اقدامات دیگری انجام دهد ، مگر اینکه بتواند آن را پاکسازی کند.

به نظر می رسد این مورد در ضلع شمالی بلوار بریموود ، درست در شرق خیابان بریملی ، جایی که یک خواننده می گوید تخلیه غیرقانونی اطراف مایع شیر آتش نشانی از مدت ها قبل یک مشکل مداوم بوده است.

لوئیز پوآیر از طریق پست الکترونیکی گفت که سالهاست “به طور منظم” با 311 تماس می گیرد تا انبوهی از آشغال های غیرقانونی ریخته شده در بریم وود را گزارش کند. اما هر بار که وسایل جمع می شود ، به زودی زباله های بیشتری در همان مکان ظاهر می شوند.

وی گفت که منبع اصلی آن یک مجتمع کم ارتفاع در مجاورت شهرک است که به جای جمع آوری شهر ، وانت شخصی زباله دارد و افزود که “یک چشم واقعی در محله است

“یک بار کارگران را دیدم … مبل را به سمت شیر ​​آتش نشانی منتقل کردند. من به آنها گفتم که آنها نباید این کار را انجام دهند. من از پلاک آنها عکس گرفتم و در این باره با 311 تماس گرفتم.

“جمعه گذشته آخرین باری است که من در مورد زباله ها تلفن زدم و از من پرسیدم آیا صحبت کردن با ناظر کمک می کند یا نه به من گفتند نه و کارمندان شهر نمی توانند همه جا رانندگی کنند و به دنبال زباله برای برداشتن هستند.

“اگر فقط شهر دوربین نصب می کرد و مجرمان را می گرفت.”

وضعیت: من یادداشتی را به شهر ارسال کردم که شامل عکسهای مبلمان خانگی و سایر مواد زائد جمع شده در اطراف هیدرانت بود و پاسخ زیر را از لیزا دانکن ، مدیر مجموعه ها و عملیات جمع آوری زباله دریافت کردم: “خدمات مدیریت پسماند جامد محل را بررسی و تمیز کرده است روشن) Brimwood Rd. همچنین به واحد اجرای آیین نامه مجوز و استانداردهای شهرداری اطلاع داده شده و این مکان را برای نظارت بر لیست قرار داده است. همچنین مدیریت املاک مجتمع شهرکی در حوالی تخلیه غیرقانونی اعلام شده است. آنها از اوضاع آگاهی نداشتند اما گفتند که به ساکنان اطلاع می دهند که زباله های اضافی را به درستی کجا دفع کنند. “

روز چهارشنبه یادداشت دیگری از پوآیر دریافت کردم که می گفت: ”خبر خوب: کارمندان شهر دیروز صبح زباله ها را جمع کردند. خبر بد: امروز صبح زباله ، یک سینک دستشویی و یک برج دسکتاپ وجود داشت. “

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

چه چیزی در محله شما شکسته است؟ هر کجا که شما در تورنتوی بزرگ باشید ، می خواهیم بدانیم. [email protected] را ایمیل کنید یا TOStarFixer را در توییتر دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>