تورنتو از روز دوشنبه در یک محاصره 28 روزه COVID-19 قرار دارد. در اینجا معنای آن چیست

نخست وزیر داگ فورد با خطر بیمارستان های طاقت فرسا در مناطق قرمز با بیماران COVID-19 در حال قریب الوقوع است ، تورنتو را به همراه قایقرانی 28 روزه به یک محاصره 28 روزه منتقل می کند.

اقدامات جدید ، شهر را به تجربه ای مشابه روزهای ابتدایی بیماری همه گیر با تعطیلی های گسترده باز خواهد گرداند.

در تورنتو ، معنای آن تا حدی است که از ساعت 12:01 صبح روز دوشنبه ، 23 نوامبر تا محدودیت های محدود شده است:

 • مراقبت از حیوانات: صاحبان اجازه بازدید از حیوانات سوار شده را برای کمک به مراقبت از جمله اصطبل خواهند داشت و کلینیک های دامپزشکی فقط برای مراقبت های فوری باز خواهند بود.
 • دستورالعمل رانندگی: هیچگونه راهنمایی در اتومبیل مجاز نخواهد بود
 • فیلم و تلویزیون: می تواند تحت قوانین گروه قرمز (“کنترل”) تولید را ادامه دهد
 • مراکز بازی ، سینما و مراکز هنرهای نمایشی: کازینوها ، سالن های یکنوع بازی شبیه لوتو و سایر مراکز بازی ، همچنین سینما و مراکز هنرهای نمایشی باید برای تماشاگران بسته شوند. تمرین یا اجرای یک رویداد پخش مجاز خواهد بود. موزه ها باید تعطیل شوند. باغ وحش ها برای عموم بسته خواهد شد. حمام ها و کلوپ های جنسی ، و همچنین کلوپ های استریپ (غیر از غذا و الکل) مسابقات اسب دوانی مجاز نخواهد بود.
 • گردهمایی ها: اجتماعات خصوصی در داخل منزل با افراد خارج از خانه مجاز نیست. اگر تنها زندگی کنید ، اجتماع با یک خانواده دیگر مجاز است. اجتماعات در فضای باز به 10 نفر محدود می شود. در صورت حفظ فاصله جسمی با حداکثر 10 نفر در داخل یا خارج از منزل ، عروسی ، تشییع جنازه و خدمات مذهبی می توانند به صورت حضوری ادامه داشته باشند.
هیچ اقدامی برای ممنوع کردن اجتماعات خصوصی در تورنتو برای جبران ریسک بازگشایی رستوران ها ، سالن های ورزشی نیست
مقاله جذاب

 • سالن های ورزشی: همه سالن های ورزشی باید تعطیل شوند.
 • هتل ها و متل ها: می تواند با امکاناتی مانند استخرهای بسته همچنان به کار خود ادامه دهد
 • کتابخانه ها: شاخه ها می توانند برای برداشتن و رها کردن مواد و همچنین استفاده از رایانه ، دستگاه های کپی و خدمات مشابه باز بمانند. تحویل و تحویل کنار خیابان مجاز است.
 • خدمات شخصی: تمام سرویس ها مانند آرایشگاه های ناخن و مو برای همه روش های درمانی بسته می شوند. خدمات خانگی ، از جمله نظافت ، پرستار بچه ها و سایر خدمات مجاز است.
 • رستوران ها و بارها: همه ناهارخوری ها و آشامیدن های داخل و خارج منزل ، از جمله پاسیو ، ممنوع است. رستوران ها و کافه ها می توانند خرید ، رانندگی و تحویل از جمله الکل را فراهم کنند.
 • فروشگاه های خرده فروشی: مشاغل غیرضروری می توانند فقط تحویل یا تحویل کنار ماشین را تهیه کنند. فروشگاه های داخل مراکز خرید می توانند وانت حاشیه ای را در یک مکان مشخص خارج از فضای داخلی بازار تهیه کنند. فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های مشروبات الکلی ، فروشگاه های رفاهی ، فروشگاه های سخت افزار ، داروخانه ها و سایر مشاغل ضروری (از جمله در مراکز خرید) استثنائاتی دارند که برای خرید حضوری باز خواهند ماند ، اما باید 50 درصد ظرفیت را حفظ کنند. فروشگاه های شاهدانه می توانند با وانت حاشیه ای به کار خود ادامه دهند. برای خطوط باید فاصله دو متری حفظ شود.
 • اجاره های کوتاه مدت (Airbnb): کلیه رزروهایی که قبل از 22 نوامبر انجام شده اند مورد احترام قرار می گیرند اما به غیر از افرادی که نیاز به مسکن دارند ، هیچ رزرو جدید مجاز نخواهد بود.
ورزش ایکس بادی چیست ؛ مزایا و معایب این ورزش
مقاله جذاب

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

 • ورزش و تفریح: امکانات ورزشی و تفریحی داخل سالن باید بسته شود. ورزش در فضای باز ، کلاس ها و استفاده از امکانات رفاهی با محدودیت 10 نفر ادامه دارد و فاصله سه متر باید حفظ شود. هنگام ورزش نباید ماسک زد. ورزش های گروهی ممنوع است به جز تمرین. مراکز اجتماعی می توانند برای فعالیتهایی مانند مراقبت از کودکان باز بمانند.

 • حمل و نقل: علی رغم نگرانی های عمومی در مورد ازدحام مردم در اتوبوس های شهری ، سخنگوی TTC استوارت گرین گفت: قفل جدید هیچ تاثیری در سرویس حمل و نقل نخواهد داشت. وی گفت: “هیچ چیز تغییر نمی کند.” گرین گفت که TTC به هدف خود بیش از 15 مسافر در هر اتوبوس ادامه خواهد داد ، هدفی که آژانس در 93 درصد سفرها برآورده می کند. آن ماری آیکینز ، سخنگوی Metrolinx ، گفت که آژانس استان معتقد نیست که سرویس GO Transit هفته آینده تغییر کند ، اما هنوز در حال بررسی محدودیت های جدید است.

با پرونده ای از بن اسپور

جنیفر پالیارو
جنیفر پالیارو گزارشگر مستقر در تورنتو است که در مورد تالارهای شهر و سیاست های شهرداری برای ستاره فعالیت می کند. او را در توییتر دنبال کنید: jpags