قیمت خرید سوند فولی

این نوع کاتتر به طور معمول پس از جراحی که جریان طبیعی ادرار سوند فولی چیست متوقف می شود مانند جراحی پروستات استفاده می شود و اغلب برای روزها تا هفته ها و یا حتی به طور دائمی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. 4. -به سوند ها معمولا كیسه ای متصل می شود تا در آن ادرار جمع آوری شود. معمولاً وقتی که یک فرد به هر دلیلی در دفع ادرار به صورت طبیعی دچار مشکل میشود، برای خارج کردن ادرار از مثانه باید از سوند استفاده کند. در جواب به این سوال می بایست اشاره کرد که سوند های پزشکی اصولا برای کسانی مورد استفاده قرار میگیرد که به هر دلیل قادر به تخلیه ادرار خود به صورت طبیعی نیستند . سوند فولی کاتتر فولی دارای دو بخش می باشد که از دو سمت باز می باشد , از یک سمت جهت تخلیه ادرار به کیسه ادرار متصل و یک ورودی برای وارد کردن مقداری اب مقطر استریل برای فیکس شدن و عدم خروج سوند از مثانه قرار دارد و از سوی دیگر بالون فولی قرار دارد .

سوند ادراری سه راهه

در صورت پر شدن کیسه سوند Foley، این کیسه با یک کیسه جدید تعویض می شود. حداکثر ۱۴ روز پس از جایگذاری، سوند ادراری داخلی (فولی) در صورتیکه بیمار دچار انسداد ادراری نشده و جریان ادرار برقرار باشد و نشت و عفونت ادرار وجود نداشته باشد، باید تعویض سوند سوند فولی ادرار در منزل انجام شود، مگر اینکه سوند استفاده شده سیلیکونی باشد. به همین دلیل عبور این وسیله راحت تر و بدون درد انجام می شود. گروه اورژانس به راحتی می توانند این وسیله را همه جا همراه داشته باشند. داروخانه آنلاین داروچی با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از هر جا که باشید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. که این سوند هم مانند سوند دائم هم از طریق مجرای ادراری و هم زیر شکم قابل جا گذاری است. پرستار سوند فولی را از طریق مجرای ادرار شما وارد می کند.

فروش سوند فولی سه راهکاتترهای ادراری توسط پزشک یا پرستار وارد مجرای ادرار فرد می شوند. از علائم احتباس ادرار می توان به ناتوانی در ادرار کردن، ادرارهای دردناک و نیاز فوری فرد به ادرار، درد یا ناراحتی در ناحیه ی تحتانی شکم و نفخ ناحیه ی تحتانی شکم اشاره نمود که پس از مشاهده ی هر کدام باید سریعا برای درمان آن ها به پزشک مراجعه نمود. سوند ممکن است برای مدت کوتاهی پس از جراحی هنگامی که فرد نمی تواند به توالت برود مورد استفاده قرار گیرد، یا هنگامی وجود یک بیماری یا جراحت ایجاب کند برای دراز مدت به کار گرفته شود. سوند فولی با استفاده از سیلیکون یا لاتکس طبیعی روکش شده تولید می شوند. این وسیله با تجویز پزشک باید انجام گردد. اگر این وسیله برای خروج ادرار از ناحیه تناسلی آقایان استفاده می گردد از ژل بهتر است استفاده گردد.

در انتهای این سوند یعنی محلی که داخل مثانه قرار می گیرد، یک بالن وجود دارد که بعد از جایگذاری سوند، توسط آب مقطر پر می شود تا از خروج سوند از مثانه جلوگیری کند. توقف خروج ادرار به داخل کیسه. 7. کیسه ادراری را حداقل هر 8 ساعت و یا هر زمان که پر شد، تعویض کنید. یکی از کالای مصرفی استریل موجود در فروشگاه های اینترنتی تامین شو سوند ادراری یا کاتتر سه راهه ولید (Walid) می باشد که سوند فولی در زمینه های مختلفی هم چون نمونه برداری از ادرار, تخلیه ادرار از مثانه و شست شوی مداوم مثانه قابلیت استفاده دارد و در تمامی مراکز درمانی, بیمارستان ها و مراکز توانبخشی مورد استفاده قرار می گیرد. سوند فولی دو راه سایز 14 فروشگاه اینترنتی تجهیزات و. سوند فولی سه راه معمولا برای کمک به افرادی که پس از جراحی پروستات یا جراحی مثانه که به تنهایی قادر به ادرار کردن نیستند، استفاده می شوند.

بدین صورت که ابتدا پارچه یا گاز را به آب گرم و صابون آغشته کنید. در ادامه چند کاتتر معروف و کارآمد را معرفی می کنیم. در این تحقیق ، 70 زن باردار با سن حاملگی 28-14 هفته و سرویکس غیرآماده که نیازمند آمادهسازی سرویکس بودند به صورت تصادفی به 2 گروه تقسیم شدند. هم چنین این لوله های تخلیه ادرار با توجه به جنس مواد سازنده آن ها هم تقسیم بندی می شوند از جمله سوندهایی که از پلاستیک معمولی یا پلاستیک فشرده یا سیلیکون ساخته شده اند. کاتترهای فولی بر اساس تعداد لولهها به سه راهی و دو راهی تقسیم میشود: سوند فولی دوراه کاتترهای دو راهی نوع پایه است که دو لوله و یک بالون در انتها دارد.. سوندهای فولی از یک لوله سوند و یک کیسه تخلیه ادرار تشکیل شده اند و قسمتی از سوند که در بدن فرد بیمار قرار می گیرد باید هر 14 روز یک بار و کیسه ادرار هر 5 روز یک بار تخلیه شود.

باید مراقب بود که مسیر سوند و لوله ای که به کیسه ادرار وصل است تا نخورده و باز باشند. تا اکسیژن به وسیله آن از منبع به بیمار اهدا شود. بدیهی است که با توجه به تشخیص پزشک این وسیله برای بیمار تجویز می گردد. بدیهی است که نوع زنانه و مردانه آن وجود دارد. بالای سوند فولی پوششی وجود دارد که جنس آن هیدرفیلیک می باشد. چه بسا یک گرفتگی یا پیچ خوردگی کوچک موجب انسداد مسیر تخلیه ادرار و بدنبال آن احتباس ادراری و درد ناحیه مثانه گردد. کاتتر ۳ راه اغلب کاتتر احتباس نامیده می شوند، آنها دارای دو یا سه حفره هستند که بدنه کاتتر را احاطه کرده اند.

سوند فولی چیست

سپس همانگونه که در روش های دیگر برای وصل نمودن سوند بر حسب آقا یا خانم بودن عمل میشد، سوند را برای بیمار وصل می نماییم. این کار را حداکثر سه بار تکرار می کنیم و آلت تناسلی از قسمت بالا به پایین به وسیله چند پنبه در سه مرحله تمیز می نماییم. زمانی که کاتتر به طور کامل عبور داده شد، بالون درون مثانه قرار می گیرد و سپس به طور آرام به وسیله 10 سی سی آب مقطر با سرنگ پر می شود. در صورتی که معده فرد سنگین شود و نتواند مواد موجود را هضم نماید نیز با دستور پزشک شستشوی معده می شود. هنگامی که مواد دفعی در بدن بمانند به تدریج سفت می شوند و خارج کردن آنها تقریبا غیر ممکن خواهد شد.

البته این سنگینی اغلب در اثر خوردن مواد مضر مانند دارو یا مشروبات الکی و… بدیهی است که اتصاص این کاتتر باید توسط یک پرستار یا متخصص انجام گردد. بدیهی است که هر کاتتر در یک مرحله درمان خاص خود استفاده خواهد شد. تا کیفیت درمان در کشور عزیمان ایران بهبود پیدا کند. شایع ترین اندازه سوند های فولی استفاده شده ۱۲ تا ۱۶ Ch/Fr است. اندازه لوله مخصوص سوند ادرار هم نسبت به سن ، جنس و اندازه مجاری ادراری بیماران متفاوت است و یکی از شایع ترین عوارض سوند ادرار تنبلی مثانه و عفونت می باشد. پورت تخلیه ادرار معمولا در کنار اندازه کاتتر فولی چاپ شده است (به عنوان مثال ۱۰ Ch ، ۱۲ Ch). به عنوان مثال فردی که جراحی میکند ممکن است فقط یک بار به سونداژ نیاز داشته باشد، در این وضعیت برای بیمار سوند یکبارمصرف نصب می شود.

بیمار با احتیاط حرکت نماید.به کار بردن و استفاده کردن از سوند در مواقع غیر لزوم ممکن است عوارضی داشته باشد. در اغلب موارد استفاده ماندگار از کاتتر فولی برای مدت یک ساعت یا بیشتر در نظر گرفته می شود. سوند فولی در واقع می تواند محصول مورد نظر را با کیفیت و قیمت مناسب خود یا مرکز درمانی خریداری نماید. اگر درد وجود داشته باشد می تواند نشان دهنده عدم حضور کاتتر در محل مناسب باشد. سوند فولی سرکج یورومد یک خم کوچک نزدیک به سر خود دارد وحتی در بیمارانی که پروستات بزرگی دارند مناسب است . دومین حفره آب استریل را هنگامی که سوند تورم دارد و همچنین برای تخلیه بالون استفاده می شود. همچنین شرکت های خارجی با کیفیت و تولید کننده های با کیفیت کالای پزشکی را حمایت کرده ایم. لذا پس از جایگذاری سوند فولی بایستی بیمار با احتیاط حرکت نماید. در واقع قادر است تا اکسیژن با کیفیت مرغوب را تا نرخ 60 لیتر بر دقیقه به بیمار منتقل نماید.

در بیمارانی که پروستات آنها تا حدی بزرگ شده که باعث قطع شدن جریان ادرار از مثانه می شود. کیان تجهیز طب یک شرکت بزرگ ارائه دهنده تجهیزات مصرفی پزشکی و آزمایشگاهی می باشد. این شرکت انواع لوازم مصرفی پزشکی برای بیمارستان ها و مراکز عمومی زا نیز عرضه می نماید. کارشناسان فروش کیان تجهیز طب آماده هستند تا مشاوره خوبی به مشتریان عرضه کنند. اشخاص دیگری نیز که می خواهند سوند را استفاده کنند حداقل باید با طرز کار دقیق آن آشنا باشند تا به بیمار آسیب نرسانند. 5. حداقل روزانه ۸ لیوان مایعات بنوشید. حداقل روزانه 8 لیوان مایعات بنوشید. سوند فولی یا کاتتر فولی (Foley catheter)، یک لوله انعطاف پذیر توخالی و باریک است که برای کشیدن مایعات از داخل حفره های بدن، مانند مثانه، استفاده می شود. هنگامی که می خواهید سوند نلاتون یا سوند ادراری را به بیمار متصل کنید سعی کنید در حالتی باشد که استرس و نگرانی کمتری داشته باشد.

سوند فولی سه راهی9. هنگام خوابیدن در تخت، کیسه ادرار پایین تر از سطح بدن باشد و اگر تخت بیمار چرخ دارد، مراقب باشید تا کیسه ادرار به زیر چرخ گیر نکند. 7. هنگام راه رفتن لوله سوند را در دست گرفته و کیسه ادرار را پایین تر از مثانه نگه دارید. هنگامی که بیمار پس از جراحی قادر به راه رفتن نیست. ممکن است با بالا رفتن سن و دچار شدن افراد به بیماری های مختلف، در دفع ادرار با مشکلات متعددی مواجه شوند که برای رفع این مشکل، می توان از سوندهای فولی rusch استفاده نمود که در اکثر مواقع توسط پزشکان برای بیماران توصیه می گردند. زیرا همان طور که گفته شد ناحیه تناسلی ممکن است آسیب پیدا کند. به این عمل همان شستشو دادن معده می گویند. همان طور که از نام این سوند پیدا است، مانند کاندوم به مجرای ادرار وصل شده و آن را به کیسه ادرار منتقل می کند.

با کیان تجهیز طب این ناممکن را به ممکن تبدیل کرده ایم.کاتتر به کیسه جمع آوری متصل می شود و ادرار می تواند بطور دوره ای تخلیه شود. 1.برای تخلیه مثانه قبل، در طی یا بعد از جراحی. طی یک نظر سنجی مشخص شد که محصولاتی که توسط کیان تجهیز عرضه می شود کیفیتی بسیار بالا دارند. چکیده مقدمه: سقط با شیوع 15 درصد شایعترین عارضه بارداری میباشد که در طی سه ماهه اول و دوم حاملگی اتفاق میافتد. سپس با استفاده از یک سرنگ، به آرامی با حدود ۱۰ سی سی آب تزریق می شود. در انتهای این سوند بالونی قرار گرفته که با آب استریل پر می شود و باعث نگهداری سوند در محل می شود. با کیان تجهیز طب این ناممکن را به ممکن تبدیل کرده ایم. در غیر این صورت ممکن است به ناحیه تناسلی بیمار آسیب برساند. معده سنگین ممکن است به دستگاه گوارش که شامل اجزای زیادی است آسیب وارد کند.

قیمت سوند فولی سه راههمچنین بوتی سنتر خود تولید کننده انواع لوازم مصرفی پزشکی همچون لباس بیمار و لباس پزشکی می باشد و با وارد نمودن لوازمی از قبیل انواع دستکش پزشکی ، ماسک پزشکی و کپسول اکسیژن بهترین قیمت را به شما دوستان عزیز تعهد می دهد. مورد استفاده سوند معده همچنین برای شستشوی معده است. همچنین مواقعی که احساس شود این کاتتر سفت شده است باید آن را به سرعت با یک نمونه جدید و نو تعویض نمود. تعویض سوند ادرار در منزل حتما باید هر دو هفته یکبار به روش استریل انجام شود. لوله فولی باید حتما هر 7الی 10 روز به روش استریل تعویض شود. خدمات وصل لوله معده در منزل و نوار قلب در منزل را مطالعه نمایید. هیچ گاه لوله سوند فولی را هنگامی که کیسه ادراری پر به آن وصل است نکشید و کیسه را با لوله متصل به آن بلند نکنید.

سوند فولی 16

سلام اولین اقدام در این بیمار بررسی مسیر سوند و کیسه جمع کننده ادرار و اطمینان از صحت عملکرد سیستم درناژ مثانه است. 6. -گاهی پزشك برای پیشگیری از سوار شدن عفونت بر روی سوند ادراری، ترجیح می دهد كه برای بیمار آنتی بیوتیك مصرف كند. برای تمیز کردن ناحیه اطراف سوند در بدن از یک پارچه مرطوب با آب صابون استفاده کنید. برای مشاوره و دریافت نوبت، با شماره درج شده در همین صفحه تماس حاصل فرمایید و برای رزرو نوبت اینترنتی کلیک کنید. برای قرار دادن سوند ادراری در زنان، بیمار بایستی به حالت طاق باز و در لبه تخت معاینه بخوابد. قبل از جایگذاری سوند ادراری بایستی ناحیه تناسلی، بویژه در زنان، تمیز شود. بالون سوند با قرار دادن یک سرنگ در دریچه سوند و کشیدن به سمت سرنگ، خالی میشود. این سوندها باید توسط پزشکان با تجربه نصب شوند و تمامی نکاتی که در زمینه ی استریل آنان ارائه گردیده باید رعایت شوند.

تقنیه یعنی کمک به دفع بیمار.گاها ممکن است این سوندها را به این صورت تعبیه نمایند که بر روی شکم فرد بیمار سوراخی ایجاد گردیده که عموما این سوراخ در پایین شکم و در ابتدای مجاری ادراری ایجاد می شود. سوند فولی ۱۶ نارنجی عموما برای بزرگسالان و افراد دارای جثه متوسط و برای استفاده در دوره طولانیتری کاربرد دارد. انتخاب جنس سوند بستگی به کاربرد مورد نظر دارد . این مشاوره ها به انتخاب و خرید مشتری بسیار کمک می کند. تقنیه یعنی کمک به دفع بیمار. سوند فولی نباید با کاتتر مستقیم اشتباه گرفته شود، یعنی کاتتری که قبلاً جایگذاری شده و پس از تخلیه مثانه در آورده شده است.