10 موضوع برتر تورنتو برای نامزدهای انتخابات شهرداری

بازگشت غافلگیرکننده به صندوق رای برای تورنتو – به لطف خروج ناگهانی جان توری – بحث را در مورد بزرگترین مسائل پیش روی شهر دوباره برانگیخت.

انتخابات دور دوم برای انتخاب شهردار بعدی شهر به طور رسمی از دوشنبه آغاز می شود، اولین روز ثبت نام کاندیداها در شهرداری، و هیچ کمبودی در امید شهرداری وجود ندارد که مشتاق ارائه راه حل برای مهمترین مشکلات باشند.

از هزینه‌های سنگین مسکن و زندگی روزمره گرفته تا خشونت‌های وحشتناک در TTC و فراتر از آن، تا وضعیت مالی ویران‌شده شهر در اثر بیماری همه‌گیر، این کلان شهر بی‌رهبر به نظر می‌رسد و احساس می‌کند خسته و فرسوده است. انتظار نمی رود هیچ کس که امیدوار است انتخاب شود، اعلام کند، “تورنتو خوب است، پس بیایید کنترل کروز را انتخاب کنیم.”

اما اینکه این کمپین چقدر مردم را درگیر خواهد کرد هنوز یک سوال باز است. Matti Siemiatycki، استاد دانشکده دانشگاه تورنتو، گفت: «این موضوع بیشتر از انتخابات سال گذشته مورد توجه قرار می گیرد، به عنوان یک لحظه داغ برای تنظیم مجدد، یا اگر مردم فقط آن را تنظیم کنند، ما نمی دانیم. شهرها

اگرچه هیچ‌کس نمی‌تواند با قطعیت پیش‌بینی کند که چه موضوعاتی در هفته‌های آینده توجه عمومی را به خود جلب خواهند کرد، ستاره با نامزدها و کارشناسان صحبت کرد و داده‌های نظرسنجی اخیر را بررسی کرد تا 10 موضوعی را شناسایی کند که می‌توان – و باید – از هم‌اکنون تا روز رای‌گیری در مورد آنها بحث کرد. 26 ژوئن.

در اینجا 10 مشکل کلیدی پیش روی شهر آورده شده است:

امنیت عمومی

قتل گابریل ماگالهاس 16 ساله در ایستگاه متروی کیله، والدین را به وحشت انداخته و موضوع خشونت تصادفی در TTC و سایر مکان‌های عمومی را در صفحه اول و در رای‌دهی رای دهندگان قرار داده است. امیدهای شهرداری در خصوص بودجه پلیس بیانیه و فیلم تهیه کرده اند. دسترسی به تلفن همراه در مترو، حمایت از سلامت روان، اصلاح وثیقه و موارد دیگر. جانشینان بالقوه محافظه‌کاران می‌توانند بیشتر این کمپین را صرف شوخی کنند تا ببینند چه کسی می‌تواند به مردم تورنتون احساس امنیت بیشتری بدهد.

تمامی حقوق این سایت برای اخبار خودرو محفوظ است
مقاله جذاب

مسکن ارزان قیمت و بی خانمانی

حزب محافظه‌کار به راحتی در اکتبر گذشته دوباره انتخاب شد و قول داد که از قدرت‌های جدید «شهردار قوی» برای وادار کردن تراکم مسکن به محله‌های تک‌خانواده‌ای استفاده کند. بسیاری از تورنتونی‌ها، وقتی از امنیت فرزندان خود نمی‌ترسند، نگران هستند که این بچه‌ها فقط به خاطر قیمت‌گذاری خارج از شهرشان بزرگ شوند، جایی که یک خانه متوسط ​​بیش از 1 میلیون دلار هزینه دارد و اجاره ماهانه یک آپارتمان ساده بیش از 2500 دلار است. در طول همه‌گیری، تورنتو شاهد چیزی بود که یکی از همکاران Star آن را «افزایش فاجعه‌بار بی‌خانمان‌های قابل مشاهده» می‌نامید. یک مقام شهری روز پنجشنبه به شورا هشدار داد که بدون بودجه بیشتر استانی، تورنتو می‌تواند مجبور شود که به تخت‌های پناه‌گاه‌های بسته نگاه کند حتی زمانی که تقاضا افزایش می‌یابد و اپیدمی مواد افیونی بیداد می‌کند.

مقرون به صرفه بودن عمومی

اهالی تورنتون اخیراً به نظرسنجی‌های «فوروم ریسرچ» و «مین استریت ریسرت» گفته‌اند که پیش از این کارزار انتخاباتی 12 هفته‌ای، بیشتر به تورم و هزینه‌های زندگی فکر می‌کنند. جین هو از برنامه ریزی اجتماعی تورنتو گفت: در حالی که یک شهردار نمی تواند قیمت مواد غذایی را کاهش دهد، شهر باید راه هایی برای کاهش بار ساکنان کم درآمد خود بیابد. او گفت: «ما یک برنامه عبور عادلانه (ترانزیت) داریم که بخشی از استراتژی کاهش فقر بود، که اجرای آن برای همیشه طول می کشد… و شورا کرایه های حمل و نقل را افزایش داد. برنامه های امنیت غذایی و راه های دیگری برای جبران این چالش ها وجود دارد. فقط اراده می خواهد.»

تحرک

شورای شهر اخیراً کرایه‌های TTC را افزایش داده و در عین حال خدمات را کاهش داده است، حتی در شرایطی که مسافران حاضر به بازگشت به سطح قبل از همه‌گیری نیستند. با توجه به اینکه بسیاری از مردم هنوز از خانه کار می کنند، همراه با ترس های ایمنی که مشکل را تشدید می کند، TTC در معرض خطر یک “مارپیچ مرگ” قرار دارد – کاهش خدمات که درآمد را کاهش می دهد و سپس باعث کاهش بیشتر می شود. در همین حال، رانندگان با رفت و آمدهای طولانی‌تری در جاده‌های مسدود شده از ساخت‌وساز مواجه هستند که به دلیل تنگنای نقدینگی شهر، شیار و چاله‌روی بیشتری خواهند داشت.

جراحی کوچک کردن سینه
مقاله جذاب

بزرگراه گاردینر

بحث سال‌ها در مورد اینکه با بخش مرتفع شرقی بزرگراه گاردینر چه باید کرد، همچنان ادامه دارد و با کوچک‌تر شدن و کوچک‌تر شدن بودجه سرمایه‌ای شهر برای پروژه‌های دیگر، هزینه هنگفت بازسازی آن بیشتر می‌شود. کاندیداهای بالقوه شهرداری در حال حاضر در حال مبارزه با گاردینر هستند، برخی می گویند برای تغییر برنامه خیلی دیر است به یک گزینه ارزان تر در کلاس بلوار و دیگران استدلال می کنند که ما باید یک اشتباه را کنار دریاچه متوقف کنید.

امور مالی شهر

فاجعه ای مطلق که مربوط به امور مالی تورنتو است، به بسیاری از مصائب شهر دامن می زند – از خرابی پارک ها و مراکز اجتماعی گرفته تا کاهش خدمات TTC تا کمبود تخت برای افراد بی خانمان. شهری که طی سال‌ها افزایش مالیات کمتر از نرخ تورم با اقدامات توقفی سرپا مانده بود، مانند کوه یخ به همه‌گیری ضربه زد – و کشتی اکنون در حال غرق شدن است. تورنتو در حال انتخاب شهردار جدید است در حالی که به نظر می رسد نه دولت فدرال و نه دولت استانی آمادگی ندارند شکاف 933 میلیون دلاری بین درآمد و هزینه های شهر را پر کنند. این شهر می تواند در سال 2023 به ذخایر حمله کند تا این حفره را پر کند، اما سال آینده دوباره ظاهر می شود، بزرگتر و عمیق تر.

بحران آب و هوا

بزرگترین تهدید برای کیفیت زندگی کودکان تورنتو، افزایش سیل و سایر اثرات آب و هوای شدید ناشی از گرم شدن کره زمین است. با این حال، این موضوع در انتخابات مدنی پاییز گذشته تا حد زیادی وجود نداشت و ممکن بود دوباره به دلیل مسائل امنیتی شخصی و کیف پول از بین برود. تورنتو برنامه ای دارد که تا سال 2040 از کربن خنثی شود، اما بیشتر آن – میلیاردها دلار – بدون بودجه باقی مانده است.

حمل بار بلوار تعاون|09194093134-44973278
مقاله جذاب

برخورد با داگ فورد

نخست‌وزیر انتاریو بیش از همیشه به عنوان مشاور شهر و مشاور اصلی برادر شهردارش بر شهرداری کنترل دارد. از کاهش اندازه شورا گرفته تا غیرقانونی کردن برگه های رای رتبه بندی شده تا کاهش هزینه هایی که توسعه دهندگان به شهر می پردازند، به نظر می رسد فورد در تحمیل اراده خود بر رای دهندگان که او را شهردار سال 2014 نکند، وسواس دارد. در بهترین حالت، نتایج ناهموار. توسعه مجدد انتاریو پلیس آزمونی فوری برای رهبر جدید شهر خواهد بود.

خراب شدن خدمات و زیرساخت ها

توری زمان زیادی از اردوی انتخابات مدنی سال گذشته را در حالت تدافعی سپری نکرد، به جز زمانی که در مورد کاهش پارک‌ها، جاده‌ها و سایر خدماتی که در سریال «نمی‌توانیم بهتر انجام دهیم» ستاره به چالش کشیده شد. نامزدهای بالقوه، از جمله آن‌هایی که در طول سال‌ها به طور مجازی با محافظه‌کاران رای دادند، متعهد شده‌اند که این کاهش را معکوس کنند. وقتی شهر کمتر از بی پولی دارد چگونه این کار را انجام خواهند داد باید دید.

تغییر نام خیابان دونداس

شورای شهر در سال 2021 به تغییر نام خیابان دونداس به دلیل نقش مناقشه برانگیز همنام اسکاتلندی آن در تجارت برده رأی داد. می تواند به عنوان یک مسئله گوه ظاهر شود. برخی از نامزدهای احتمالی گفته‌اند که با توجه به چالش‌هایی که تورنتو با آن مواجه است، این طرح باید لغو شود یا در مرحله بعدی قرار گیرد.

دیوید رایدر رئیس دفتر تالار شهر ستاره و خبرنگاری است که تالار شهر و سیاست شهرداری را پوشش می دهد. او را در توییتر دنبال کنید: @dmrider

به گفتگو بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.