12 سالن عقد و محضر ازدواج شیک تهران+ امکان فضای باز

دفتر عقد و ازدواج هرمس دارای 3 سالن لوکس و مجهز در قسمت شمال تهران و غرب تهران است. سالن عقد هرمس، متفاوت ترین و لوکس ترین دفتر ازدواج تهران میباشد که با داشتن 2 سالن عقد شیک در غرب تهران توانسته افرادی که خواهان برگزاری مراسم عقد خاص به همراه پذیرایی (شام، ناهار و عصرونه) هستند را جذب کند. شما با مراجعه به این دفتر عقد میتوانید کلیه امکاناتی که در آن ارائه میشود را مشاهده کنید. در گذشته سفره عقد روی زمین پهن میشد و عموماً از ظروف سفالی، نقره یا مسی در تزیین آن استفاده میشد. برای ازدواج نیاز است در دفتر محضر عروسی با ثبت عقد در یک سالن یا فضای باز میهمانان را دعوت کنند و از آن ها پذیرایی شود.

گل آرایی آمده است که می توانید آن را نیز مطالعه کنید . همانطور که گفته شد به دلیل این که امروزه اکثر افراد مراسم عقد خود را در سالن عقد برگزار می کنند به همین دلیل نیز دفاتر عقد سالن های عقد جداگانه ای را برای برگزاری مراسم عقد در نظر گرفته اند که میزان مجلل بودن آن بستگی به دفتر عقدی دارد که انتخاب می کنید. این سالن میزبان بی نظیری برای عروس و داماد خاص پسند و مهمانان آن هاست.باغ تالار والا سعی بر این دارد هر چه بیشتر در روند بهبود امکانات و خدمات برگزاری یک جشن عروسی و عقد در فضای باز تلاش کند تا لحظات و خاطرات شیرینی برای شما باقی بماند.همچنین باید گفت عروس و دامادهای عزیز میتوانند با تعدادی کمتر از میهمانان خود، مراسم عقد خود را در سالن عقد مجلل و ویژه ماکان برگزار کنند که از ویژگیها و امکانات خاصی نظیر فضای باز بینظیر و طاووسهای زیبا بهره میبرد استفاده کنند.

ولی در کل هزینه آزمایشات قبل از ازدواج و ثبت آن بر عهده داماد است. عقد در دفاتر ثبت ازدواج از نظر مالی مقبولتر است و به صرفهتر خواهد بود. یکی مراسم عقد در منزل و دیگری مراسم عقد در محضر و دفاتر ثبت ازدواج. طبق رسومات برای روز عقد در منزل پدر عروس یا محضر عقد، مواردی در نظر گرفته شده، که باید از قبل تهیه و خریداری شوند. هزینه پذیرایی نیز اگر در منزل عروس باشد، مشخصا بر عهده پدر عروس میباشد. هزینه ای که بابت غذا پرداخت خواهید کرد، بدون شک متناسب با تعداد و نوع غذایی است که انتخاب کرده اید.

برای کاهش استرس های قبل از برگزاری جشن، معیارهای انتخاب بهترین تالارهای عروسی را در زیر شرح می دهیم. امروز در سالن های عقد جایگاه عروس داماد به وسیله وسایلی همچون بادکنک، پرده حریر و لوسترهای لوکس مزین می شود. برخی از این موارد توسط خانواده عروس و بعضی دیگر نیز توسط خانواده داماد تهیه خواهند شد. چرا که عروس و داماد برای بار اول با هم به تهیه ملزوماتی میپردازند که تا حدودی برای قدم اول زندگی مشترک آنان مهم است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سالن عقد گلپایگان وب سایت خود باشید.