با توجه به گسترش سریع COVID-19: Tory ، قفل شدن برای تورنتو یک ضرورت وحشیانه است

شهردار تورنتو جان توری و رئیس بهداشت عمومی وی از بازگشت به قفل در مقابل افزایش سریع موارد COVID-19 استقبال می کنند ، حتی اگر این محدودیت ها باعث از بین رفتن برخی مشاغل و وخیم تر شدن مشکلات برای ساکنان آسیب پذیر شود.

نخست وزیر داگ فورد تصمیم به بستن پاسیوهای رستوران و آرایشگاه ها ، كاهش فروشگاه های غیر ضروری فقط در وانت یا تحویل در حاشیه و اعمال محدودیت های دیگر ، از روز دوشنبه ، اقداماتی اساسی برای جلوگیری از فاجعه COVID-19 است.

دستور فورد برای تورنتو و منطقه پیل ممنوعیت اجتماعات خصوصی در داخل منزل با افرادی را که در یک خانه نیستند ، تنها چند روز پس از مجاز شدن به بازگشایی سالن های ورزشی ، مراکز ورزشی را تعطیل می کند و مراسم عروسی ، تشییع جنازه و اجتماعات مذهبی بیش از 10 نفر را ممنوع می کند.

مدارس و خدمات مراقبت از کودکان باز خواهند ماند.

دکتر آیلین دو ویلا گفت: “تصمیم امروز استان تصمیم ضروری است …” برای متوقف کردن گسترش ویروس که تهدید به مرگ بسیاری از ساکنان خانه سالمندان می شود و حمایت های بهداشتی در شهر را تحت فشار قرار می دهد و باعث مرگ بیشتر می شود.

دی ویلا گفت ، COVID-19 جان بیش از 1500 تورنتونی را گرفته است ، و “من نمی خواهم شاهد مرگ و میر در شهرهای ما با هزاران نفر بالاتر ، دو برابر یا سه برابر یا بدتر باشم.”

در پاسخ به این س whatال که او به مشاغل محلی که برای بازگشت به قفل قفل شده چه می گوید زخم مرگ خاصی است ، پاسخ داد: “شما حتی نمی دانید چه باید بگویید” ، اضافه کرد که “عمیقا پشیمان است” که شهر باید برای حداقل 28 روز

وی گفت که صاحبان مشاغل “قربانیان بی گناه” همه گیری هستند.

توری گفت ، اما عدم اقدام برای جلوگیری از جمع شدن تورنتونی ها و آلوده کردن آنها ، کابوسی را ایجاد می کند که در آن تعداد بسیاری از کارفرمایان و کارگران بیمار می شوند ، در صورت وجود واکسن ، اقتصاد نمی تواند بهبود یابد.

“جامعه تجارت باز خواهد گشت. شهر و کسبه و سایر افراد برای نگه داشتن آنها بسیار خوب هستند. ” “اما ما باید ویروس را ابتدا روی زمین بریزیم و این بهترین راه است.”

نه می گویند که چگونه یک لیست از محدودیت های درخواست د ویلا اوایل این هفته به همتای استان خود را متفاوت از مستند ارائه اعلام کرد.

آنها گفتند که د ویلا حمایت جدی دولت از کارگران کم درآمد و سایر تورنتونی های آسیب پذیر را توصیه می کند تا آنها بتوانند آزمایش شوند و در صورت لزوم ، بدون ترس از دست دادن درآمد یا اشتغال ، منزوی شوند.

توری در پاسخ به این س ifال که آیا استان بی محابا قفل می شود بدون حمایت در محل ، تووری گفت که امیدوار است هفته آینده اخباری از دولت فورد در گوشه های شمال شرقی و شمال غربی تورنتو ، جایی که سطح COVID-19 بالا است ، در محله های نژادی و کم درآمد کمک کند. .

تورنتو روز جمعه 420 عفونت جدید با COVID-19 ثبت کرد و تعداد کل عفونت های محلی را از ابتدای شیوع همه گیر به حدود 37000 مورد رساند.

دی ویلا گفت ، تقریبا نیمی از این عفونت ها از اول اکتبر اتفاق افتاده است ، بنابراین “ما باید محکم عمل کنیم تا COVID-19 و توانایی آن را در تهدید و آسیب رساندن به ما مختل کند.

“ما می دانیم که می توانیم این اعداد را برگردانیم.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

وی هشدار داد که تورنتونی ها باید تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند ، با کسی در خارج از خانه خود معاشرت نکنند ، و هنگامی که در نزدیکی کسی از یک خانواده دیگر هستید ، ماسک بزنند و فاصله داشته باشند ، در غیر این صورت درد قفل کردن هیچ کاری نخواهد داشت.

د ویلا در پاسخ به این س ifال که آیا داده های تورنتو از ممنوعیت غذاخوری پاسیو پشتیبانی می کند ، با توجه به اینکه ویروس از طریق تماس مداوم در محیط داخلی راحت تر گسترش می یابد ، د ویلا گفت: “حتی اگر خطر در محیط های بیرون کمتر باشد ، به این معنی نیست که صفر است.”

دیوید رایدر
دیوید رایدر رئیس دفتر تالار شهر ستاره و گزارشگری است که در زمینه سیاست های شهرداری و شهرداری فعالیت می کند. او را در توییتر دنبال کنید: dmrider

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>