دوره تندخوانی

دوره تندخوانی

دوره تندخوانی

اخطار! در این مقاله رایگان شما روش تندخوانی را یاد خواهید گرفت و می توانید در ساعت های کمتر کتاب های بیشاری را مطالعه کنید.

در صورتی که یک پکیج تندخوانی، تست شتاب مطالعه و فهم مطلب نداشته باشد، به هیچ تیتر دوره قابل قبولی نمی‌باشد. بنابراین قبل از تهیه و تنظیم هر دوره‌ای پرسش کنید که در جزوه آزمون شتاب مطالعه و فهم و شعور مطلب وجود دارد یا نه. چون شما باید سنجشی به جهت شتاب مطالعه و شعور مطلب خود داشته باشید. دست کم تعداد تست‌های جزوه آموزش تندخوانی، بهتر است بیش از 15 عدد باشد. پکیج تندخوانی آزمون شتاب مطالعه صرفا برای یک‌بار خیلی از پکیج های تند خوانی و تقویت حافظه فقط قبل از همین که در دوره‌شان شرکت کنید از شما تست سرعت مطالعه می‌گیرند و در حین دوره شما هیچ آزمون دیگری را جواب نمی‌دهید. در صورتی که خواستید دوره‌ای شرکت کنید، بدون شک از میزان تست‌های شتاب مطالعه و درک مطلب آن اطمینان پیدا کنید. کدام پکیج تندخوانی به‌روز و تام است؟ در عکس پایین میزان اهمیت عومل گوناگون برای یک مطالعه خوب به شما نشان داده شده است. تندخوانی فارغ از نقشه ذهنی هیچ فایده‌ای ندارد. نقشه ذهنی به ما کمک می‌کند تا 5 برابر بهتر فهم و شعور نماییم و شتاب مرور ما را دستکم تا 10 برابر افزایش می‌دهد. تندخوانی قدم چهارم از طریق مطالعه است. گام پنجم روش مطالعه نقشه ذهنی است. به دنبال پکیج تندخوانی قابل قبولی باشید که کل مهارت‌های مطالعه را به صورت تام یاد بگیرید.

 پکیج تندخوانی پکیج تندخوانی و تقویت حافظه دوره نگار شریعت نیا یادگیری و حافظه به شما یاری مینماید تمام مهارت‌های مطالعه را یاد بگیرید. در همین پکیج شما حتی یادگیری در خواب و یادگیری فارغ از فراموشی را تمام یاد می‌گیرید. برای شما جزوه‌ای 100 صفحه‌ای رنگی ارسال میشود که بیش از 15 عدد آزمون سرعت مطالعه دارد. پکیج تندخوانی بهترین پکیج تندخوانی و تقویت حافظه کدام است؟ من امیرحسین حامدی معلم مهارت‌های زندگی و مطالعه هستم. چنانچه تا به درحال حاضر از ما آموزش‌های بدون‌پول دریافت نکردید به هیچ عنوان، هیچ دوره‌ای را از ما دریافت نکنید. 

پکیج تندخوانی مدام به همین افتخار می کنم که شاگرد عمده اساتید خوب دنیا و استاد پیام بهرامپور بوده‌ام. من در چندین دوره تندخوانی کمپانی کردم البته هیچ کدام از آن دوره‌ها نتوانست من را راضی کند. خودم دست به عمل شدم و شروع به تحقیقاتی در آیتم تدریس تندخوانی (Speed Reading) کردم. وبسایت آقای تونی بوزان و دانش گاه هاروارد تحقیقات متعددی در مورد تندخوانی کرده بودند. امیرحسین حامدی من یک ماه تمام دیتاها آن‌ سایت‌ها را بررسی کردم و متوجه شدم یادگرفتن مهارت تندخوانی به روش‌های ساده‌ای قابلیت و امکان پذیر است.

قیمت دوره تندخوانی

قیمت دوره تندخوانی

همین الان که دارم همین مطلب را می‌نویسم عمده از 30 استاد تندخوانی و تقویت حافظه را تدریس داده‌ام. صرفا نادرست نکنید. من تربیت مدرس نداشته‌ام. اشخاصی که خودشان آموزش تندخوانی و تقویت حافظه می‌دادند را آموزش دادم. این نشان می‌دهد که داده ها و حافظه به طور کامل به روز است. داستان های موفقیت شما دوستان عزیز از پکیج تندخوانی و تقویت حافظه نگار شریعت نیا تا به هم اکنون بیشتر از دو هزار نفر بصورت غیرحضوری و حضوری در زمان نخبگان یادگیری و حافظه نگار شریعت نیا کمپانی کردند. خداروشکر می‌کنیم که راضی بودن از این عصر دوچندان بالاست و کمپانی کنندگان عزیز به عاقبت دلخواهشان دست پیدا می‌کنند. بعضا از دانشجوهای دوره ب نگار شریعت نیا  بصورت دلبخواهی داستان پیروزی خودشان را می‌نویسند تا ما در سایت شریعت نیا قرار دهیم. سفارش می‌کنیم که صد رد صد داستان‌های پیروزی این عزیزان عزیز رو مطالعه کنید. قصه پکیج تندخوانی ماجرا های شما به جهت تندخوانی ماجرا های شما برای تندخوانی سمینارها و دوره‌های تندخوانی سپس از اصفهان، تهران، قم و کرمان پایانی شهری که سخنرانی داشتم، شهر مشهد بود و خیلی از شرکت کنندگان در به عبارتی جلسه اولیه توانستند سرعت مطالعه خودشان را تا سه برابر افزایش دهند. یاد گرفتن مهارت تندخوانی خیلی ریلکس می باشد و شما حیاتی پاره ای تمرین می‌توانید سرعت مطالعه خود را یک‌سری برابر کنید. به این معنی که درصورتیکه یک مکتوب را در یک هفته مطالعه می‌کنید می‌توانید سپس از یادگیری مهارت تندخوانی به عبارتی کتاب را در یک روز مطالعه کنید. تندخوانی و تقویت حافظه در مشهد تفاوت عصر نخبگان یادگیری و حافظه حیاتی پکیج‌های تند خوانی دیگر خیلی پرسرعت مهارت تندخوانی را یاد می‌گیرید جامع‌ترین زمان مهارت‌های مطالعه هست پشتیبانی شما در واتس‌آپ و به رخ همیشگی است. تندخوانی به جهت کتاب‌های الکترونیک نیز یاد می‌گیرید. مدرک نقطه نهایی دوره دریافت می‌کنید. هدایا حقیقتا حساس قیمت طراحی عصر مغز محور میباشد و بیش از 700 اسلاید حرفه‌ای به شما نثار می‌شود. شما در همین عصر اهمیت شخصی که حضوری در سوله نشسته هیچ تفاوتی ندارید(ضبط در کارگاه حضوری + استدیو) نحوه تدوین حرفه‌ای همین دوره( در پایان هر فیلم خلاصه‌ای از آنچه گفته شد به شما نمایش دیتا می گردد و همینطور تمریناتی که بایستی انجام بدهید به شما ارائه داده می‌شود. جزوه 100صفحه‌ای رنگی که برای شما ارسال می‌شود.(کتاب و بخشی از تمرینات هم به جهت شما پست می‌شود) پکیج تندخوانی و تقویت حافظه پکیج تند خوانی و تقویت حافظه نگار شریعت نیا (نخبگان یادگیری و حافظه) برای چه اشخاصی مطلوب است؟ افرادی که کتاب‌های نخوانده متعددی دارا هستند کسانی که می‌خواهند کتاب‌های متعددی را در مدت کمی مطالعه نمایند افرادی که محصل میباشند و می‌خواهند در امتحانات خود عملکرد بهتری داشته باشند. اشخاصی که آزمون‌‌هایی اهمیت چون، کنکور، کنکور ارشد، امتحان وکالت، آزمون نظام مهندسی و… دارند.

ارازنترین دوره تندخوانی

ارزانترین دوره تندخوانی

کسانی که می‌خواهند حافظه بهتری داشته باشند و از آلزایمر پرهیز کنند(سن آلزایمر در ایران به تحت 35 سال رسیده است) کسانی که می‌خواهند تمرکز بیشتری هنگام مطالعه داشته باشند و دیگر دچار حواس‌پرتی نشوند. زمان نخبگان یادگیری و حافظه آیا راستا دید ارتقا پیدا می‌کند؟ یکی از از راهکار‌هایی که برای سرعت مطالعه خوبتر بایستی داشته باشیم این هست که از تمام راستا دید چشم‌های خویش به کارگیری کنیم. هنگامی که از کل راستا دید چشم‌ها زمان مطالعه استعمال کنیم، می‌توانیم چند کلمه را باه مشاهده کنیم و همین سرعت مطالعه ما را افزایش می‌دهد. نکته مهم همین است که زمینه دید انسان‌ها افزایش پیدا نمی‌کند. فقط می‌توانیم دارای تمرین‌ها مطلوب از کل راستا دید چشم‌های خویش به کار گیری کنیم. سرفصل‌های مهم بهترین پکیج تند خوانی و تقویت حافظه نگار شریعت نیا تندخوانی روش درست مطالعه طریق کارایی مغز تقویت حافظه ارتقا تمرکز عدم حواس پرتی نقشه ذهنی از‌بین بردن استرس تقویت‌دو‌ نیم‌کره مغز تکنیک‌های یادگیری پرسرعت شخصیت شناسی در مطالعه به روش MBTI از میان بردن استرس و اضطراب معرفی نرم‌افزارهای تندخوانی و تقویت حافظه یادگیری یادگیری سرفصل‌های فرعی پکیج تندخوانی و تقویت حافظه نگار شریعت نیا به چه صورت یک مهارت را پرسرعت یاد بگیریم؟ چطور هر مهارتی را در سریع‌ترین روزگار یاد بگیریم؟ زمان یادگیری هر مهارتی چه اتفاقی در مغز میافتد؟ به چه صورت شتاب مطالعه خودمان را تا 15 برابر ارتقا دهیم؟ به چه صورت مهارت تندخوانی را در سریع‌ترین زمان یاد بگیریم؟ چرا یادگیری یادگیری دوچندان اصلی است؟ چگونه هوش خود را افزایش دهیم؟ چگونه وسواس در مطالعه را کنار بگذاریم؟ به چه صورت از کل زمینه دید چشم‌هایمان به کار گیری کنیم؟ چگونه روی کتاب‌های الکترونیک و گوشی تلفن همراه تندخوانی کنیم؟ بهترین نرم افزار‌ به جهت تندخوانی کردن کتاب‌های انگلیسی چیست؟ به چه صورت عادت‌های بد را هنگام مطالعه شکاف کنیم؟ چه عواملی تمرکز ما را به نیز میزند؟ به چه صورت افکار مزاحم را کنترل کنیم؟ به چه صورت زمان مطالعه دیگر مبتلا حواس‌پرتی نشویم؟ چرا پکیج تندخوانی نگار شریعت نیا بهترین دوره مهارت‌های مطالعه است؟ چگونه نیم‌کره چپ و راست مغز را تقویت کنیم؟ معرفی بهترین بازی‌های فیزیکی برای تقویت حافظه و تمرکز معرفی بهترین بازی‌های تلفن همراه به جهت تقویت حافظه و تمرکز چطور لغت حفظ کنیم؟ چطور لغت‌های گویش انگلیسی حفظ کنیم؟ چطور اسامی دیگران را به ذهن بسپاریم؟ چگونه فرمول محافظت کنیم؟ چگونه شعر و قرآن حفظ کنیم؟ چگونه نمره درس‌های محاسباتی خویش را ارتقاء دهیم؟ تنفس دیافراگمی چه تاثیری روی تمرکز و حافظه ما انسان‌ها دارد؟ به چه صورت تنفس دیافراگمی داشته باشیم؟ تعدادی جور حافظه داریم؟ حافظه ما انسان‌ها چگونه عمل می‌کند؟ چطور حافظه کوتاه مدت را تقویت کنیم؟ به چه صورت دیتاها را سریع‌تر وارد حافظه بلند مدت کنیم؟ به چه صورت حافظه حسی خود را تقویت کنیم؟ نحوه مطالعه کتاب‌های طاقت فرسا به چگونه است؟ بهترین تکنیک‌های یادگیری چه هستند؟ بهترین و بدترین خوراکی‌های حافظه چه مواد غذایی هستند؟ چرا شیرینی تاثیر معکوس روی عملکرد مغز ما می‌گذارد؟ ساعت یادگیری ما یکسری دقیقه است؟ هورمون‌های یادگیری چه هورمون‌هایی هستند؟ چطور در آزمون‌های اهمیت مطالب را فراموش نکنیم؟

آشنایی با دوره تندخوانی شریعت نیا

با تهیه دوره تندخوانی، موارد زیر را تهیه می کنید که شامل :

فایل های تصویری با کیفیت بالا که به راختی می توانید این فایل ها را از  سایت دانلود کنید  و با تمرکز بالا مطالعه کنید.

اسلاید های آموزشی و  پی دی اف : پی دی اف و اسلاید های  این دوره، با بالاترین کیفیت و قابل دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

علاوه بر فیلم ها، فایل های صوتی نیز برای شما قرار داده می شود تا راه و هرجایی که هستید، دوره را به راحتی می توانید در هر جایی که هستید، ویدیو ها را  دانلود کنید و  دوره را تماشا کنید.  هرگونه ابدیتی برای این دوره انجام می شود در پنل کاربری شما قرار داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر از دوره تندخوانی و دیگر دوره های ارزشمند سایت ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید : 09374538499

:منبع  shariatnia.com