کمیته تورنتو به پاک سازی برف در پیاده رو مرکز شهر در برابر COVID-19 نه گفت

اگر شورا با توصیه های کمیته زیرساخت و محیط زیست این شهر همراه شود ، تورنتو در سالهای 2020/21 به دنبال گسترش بیشتر برف روبی پیاده رو مسکونی در محله های قدیمی در نزدیکی هسته شهر نخواهد بود.

این کمیته روز پنجشنبه با پیشنهادی از طرف مشاوران جاش ماتلو و مایک لایتون موافقت نکرد تا راهی برای پاکسازی برف از حدود 1000 کیلومتر پیاده رو مسکونی در تورنتوی قدیم ، مناطقی از شرق یورک و یورک ارائه دهد. در حال حاضر صاحبان املاک باید پیاده روهای مجاور را پاکسازی کنند.

در مناطق دیگر شهر ، برف روبی پیاده رو خدماتی است که توسط شهر ارائه می شود. و کمیته از ساکنان استدلال می کند که زمان توزیع عادلانه این سرویس در محله های مرکز شهر – به ویژه در زمان شیوع COVID-19 – رسیده است.

جان پلومادور ، مدیر گروه ساکنان پارک گوزن ها ، گفت: “COVID-19 ما را مجبور می کند که در خارج از منزل باشیم.”

“شهر تورنتو باید این فصل زمستان را برای استفاده عمومی از پیاده روها آماده کند. در مرکز شهر و میانه شهر دسترسی کم به خودرو اما میزان بالای استفاده از عابر پیاده وجود دارد. دسترسی به پیاده روها برای سالمندان و افراد دارای مشکلات حرکتی ضروری است. “

Plumadore و دیگران متذکر شدند که بسیاری از خیابانهای مرکز شهر که صاحبان خانه مسئولیت پاکسازی پیاده رو را بر عهده دارند به طور مداوم پاکسازی نمی شوند.

رابرت تامبولا ، به نمایندگی از انجمن ساکنان دهکده هاربورد ، گفت: “ما عواقب واقعی داریم که با آن روبرو هستیم.

ایمن دوچرخه سواری: کلاه ایمنی دوچرخه مناسب را برای کودک خود پیدا کنید
مقاله جذاب

“ما زندگی و اندام (در پیاده روهای پاک نشده) را به خطر می اندازیم. دیگران ریسک های جایگزین می کنند و در جاده قدم می گذارند. متأسفانه برخی فقط عقب نشینی می کنند و به خانه برمی گردند ، یا خانه بسته می مانند. و ناگفته نماند که فاصله اجتماعی در پیاده رو به عرض 1.6 متر در حال حاضر یک مشکل است ، چه رسد به اینکه هنگام برف زدن مانع راه رفتن شود. “

این پیشنهاد می توانست یک برنامه آزمایشی را که اداره حمل و نقل شهر در اوایل سال 2020 آغاز کرده بود ، برای خرید مجموعاً 9 دستگاه برف روبی مقیاس کوچکتر برای شروع پاکسازی برخی پیاده روها در هسته مرکز شهر تسریع کند.

مدیر حمل و نقل تورنتو باربارا گری گفت که این برنامه در سال 2020 به یک آزمایش عادلانه نرسید ، زیرا در زمان کارکرد ماشین آلات بارش برف بسیار کم بود.

وی گفت ، این طرح برای پیشبرد برنامه در 2020/21 ، پاکسازی تقریباً 230 کیلومتر از پیاده روها و همچنین بررسی کل 1000 کیلومتر از خیابان های مسکونی است تا ببیند در پیاده روهای باریک و عمومی فضای کافی برای ارائه خدمات وجود دارد.

گری گفت: “پاک کردن در برخی از مناطق به دلیل تجاوزات بسیار دشوار است.” “مواردی مانند دیوارهای نگهدارنده ، تیرهای آبی وجود دارد – و برخی از پیاده روها باریک هستند. مسئله دیگر پارکینگ در خیابان است. “

این کمیته با حرکت پاک کننده برف در مقیاس کامل ، و همچنین پیشنهادی از لایتون برای ارزیابی زودهنگام تأثیر بودجه تا اول دسامبر ، به جلو راندن رأی داد.

خرید استخر بادی و قیمت آن با مشاهده انواع استخر بادی در دنیای اینتکس
مقاله جذاب

این کمیته از ایجاد یک استراتژی برای اجرای بیشتر آیین نامه موجود حمایت کرد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

به گفته گری ، پس از 624 بازرسی که ناشی از 3000 شکایت بود ، زمستان گذشته این شهر فقط 44 بار اتهام برای افرادی که به دلیل پاکسازی پیاده رو خود گزارش نشده اند ، عنوان کرد.

اصلاح – 5 نوامبر 2020: این مقاله از روی نسخه قبلی ویرایش شده است که جوش کال را به عنوان یکی از مشاورانی که پیشنهاد برف روبی را ارائه داده اند ، نادرست معرفی کرده است. در واقع ، این جاش ماتلو بود.